A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зеленопідська сільська рада
територіальної громади Херсонської області

Про організацію харчування дітей у закладах освіти Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області

Дата: 24.12.2020 17:25
Кількість переглядів: 108

Україна

ЗЕЛЕНОПІДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 

РІШЕННЯ

 V сесії VIII скликання

від 24 грудня 2020 року                  № 111                      с-ще Зелений Під

 

Про організацію харчування дітей у

закладах освіти Зеленопідської сільської ради

територіальної громади Херсонської області

 

        З метою організації харчування дітей у закладах освіти Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області, відповідно до частини третьої  статті 21 Закону України «Про загальну середню освіту», частини третьої статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», частини другої статті 19 Закону України «Про дошкільну освіту», статті 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,   Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2002 року №116, норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 року №1591, Порядку встановлення плати за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом  Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2002 № 667, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 6 грудня 2002 року за №953/7241, керуючись ст. 89 Бюджетного кодексу України, ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Встановити з 01 січня 2021 року в закладах освіти Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області собівартість харчування дітодня віком:

- від 6-10 років  в розмірі 22,89 грн.

- від 10 і старші в розмірі 26,85 грн. 

2. Організувати безкоштовне харчування за рахунок коштів місцевого бюджету учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів Зеленопідської сільської ради.

3. Забезпечити безкоштовним харчуванням учнів із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю,  дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей, які є внутрішньо переміщеними особами, дітей, один із батьків яких, має посвідчення учасника бойових дій та безпосередньо брав/бере участь в антитерористичній операції в східних областях України, є учасником АТО (ООС) на час його перебування в зоні АТО (ООС) або загинув, зник безвісти, потрапив у полон чи отримав інвалідність під час участі в АТО (ООС), діти померлого учасника АТО (ООС), учнів, яким згідно із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи», гарантується пільгове харчування. 

 5. Затвердити порядок організації харчування здобувачів освіти Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області (додаток 1).

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики (голова комісії – Халімон В.Є.).

 

 

 

  Сільський голова                                         Олена ПЕЛЕШОК    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь