Про створення пунктів обігріву на території Зеленопідської сільської ради

Дата: 18.01.2021 11:18

ЗЕЛЕНОПІДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

18 січня 2021 року                                                                             № 09

Про створення пунктів обігріву на

території Зеленопідської сільської ради

На виконання рішень державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 1 від 12.01.2021 року), відповідно до листа регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18.01.2021 №01-04/1 «Про надання інформації», керуючись пунктами 7, 20, частини 4, статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. У зв’язку із зниженням температури, з метою запобігання переохолодженню та обмороженню людей на території Зеленопідської сільської ради створити пункти обігріву, а саме:

№з/п

Населений пункт громади

Місце розташування

1.

селище Зелений Під

КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Зеленопідської сільської ради, адмінбудівля Зеленопідської сільської ради

2.

11.

село Богданівка

Фельдшерський пункт

1. Довести відповідну інформацію до відома населення через офіційний веб-сайт Зеленопідської сільської ради, дошок оголошень, які розміщені на території сіл та селищ громади.
  2. Призначити відповідальними особами за ліквідацію наслідків несприятливих погодних умов на території громади:
  • Падалка Леонід Григорович –  староста Дмитрівського старостинського округу;
  • Козачук Олена Олександрівна – староста Слобідського старостинського округу;
  • Бородай Світлана Михайлівна – староста Федорівського старостинського округу;
  • Баранчук Сергій Олексійович – староста Костогризівського  старостинського округу;
  • Зосимчук Вікторія Володимирівна – староста Семенівського старостинського округу;
  • Єремейчук Сергій Валерійович – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                 О.ПЕЛЕШОК