Зеленопідська сільська рада територіальної громади Херсонської області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади

Дата: 12.01.2021 16:03

Зеленопідська сільська рада територіальної громади Херсонської області

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади

Спеціаліст І категорії з питань освіти Відділу освіти, культури, молоді та спорту. Вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або магістра; стаж робити за фахом не менше одного року або 3 роки стажу в інших сферах; необхідні професійні ділові якості,  знання ділової етики, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером. М.E.D.О.C., ІС-ПРО), в системі ПРОЗОРО, Е-data.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6;
  • копія документа про освіту;
  • копія паспорта;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копія військового квитка (за наявності);
  • електронна декларація про доходи за 2019 рік.

Термін прийняття документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Звертатися до секретаря конкурсної комісії ради за адресою: 74853, вул. Миру,12, селище Зелений Під, Каховський район, Херсонська область, телефони для довідок:  0954035414.