Он-лайн нарада із землекористувачами та керівниками фермерських господарств територіальної громади

Дата: 30.11.2020 15:39

27 листопада 2020 року в приміщені Зеленопідської сільської ради за участі сільського голови Пелешок О.С., спеціаліста з податкових питань Лобач Г.Я. була проведена он-лайн нарада із землекористувачами та керівниками фермерських господарств територіальної громади. Основними питаннями було: недопущення незаконного звільнення в умовах карантину, легалізація праці, здійснення державного контролю щодо своєчасної та в повному обсязі заробітної плати. Податківець підкреслила виняткову важливість подолання такого явища як незадекларована праця, звернула увагу присутніх суб’єктів господарювання на важливість виконання доручення Уряду у напрямку детінізації ринку праці. Також акцентувала увагу роботодавців на розмірі фінансових санкцій за порушення трудового законодавства та закликала не чекати інспекційного відвідування, а вже зараз належним чином оформлювати трудові відносини з найманими працівниками.