Легалізація робочих місць та заробітної плати – соціальна захищеність кожного

Дата: 25.02.2020 08:55

24 лютого 2020 року на базі Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області пройшла зустріч за «круглим столом» з питань дотримання законодавства про працю в частині оформлених трудових відносин.

Участь у заході взяли роботодавці сільської ради усіх форм власності та представники місцевого самоврядування.

В ході зустрічі інспектор праці Тетяна Іванюк поінформувала про переваги детінізації робочих місць.

Спеціаліст з податків та зборів сільської ради, Галина Лобач, повідомила, що основне джерело надходжень до місцевого бюджету та надходжень єдиного соціального внеску є офіційне оформлення працівників.

Роботодавцям надано роз’яснення про зміни розмірів штрафів (у зв’язку із збільшенням мінімальної заробітної плати) та процедури їх накладання, а також повідомлено про зміни до Закону України «Про внесення змін до кодексу законів про працю в Україні» від 12.12.2019 року №378 Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису