Відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини в Зеленопідській громаді.

Дата: 04.02.2020 09:59

28 січня 2020 року в Зеленому Поді відбулося урочисте відкриття нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини, збудованої в рамках програми розвитку медицини на селі.
Об’єднану територіальну громади з черговим здобутком привітали голова херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв, також вручив головному лікарю амбулаторії Леоніду Сотіну ключі від новенького авто. Участь в урочистому заході взяли  також голова Каховської райдержадміністрації Сергій Перетятько, його заступник Ольга Вакулич і голова районної ради Тетяна Тертична. Комерційний директор ТОВ «Агробізнес-2» Костянтин Криушенко зробив колективу амбулаторії подарунок - холодильник і телевізор.
Очільниця Зеленопідської ОТГ Галина Лобунько привітала громаду з такою важливою для її мешканців подією, побажала всім здоров’я і звертатися до лікарів більше з профілактичною метою і запросила всіх на екскурсію до нового медичного закладу.