Тематичний захід, присвячений 90-річчю заснування с. Зелений Під і 3-роковині утворення Зеленопідської ОТГ у Червоноперекопській школі

Дата: 08.10.2019 20:00

Сьогодні старшокласники (10-11 кл.)зібралися в кімнаті школяра на тематичний захід "Сіл на Вкраїні безліч є,але рідніше все ж своє", присвячений 90-річчю заснування с.Зелений Під(Червоний Перекоп) і 3-роковині утворення Зеленопідської ОТГ.
Молодь ділилася інформаційними повідомленнями з історії започаткування і розвитку села,які супроводжувалися відеоматеріалами.Звучали поетичні твори. Вчитель історії Боровик А.Ю. прокоментувала фотовиставку "З минулого до сьогодення", педагог-організатор Буряк О.О. ознайомила присутніх з презентацією "У школі навчаємося,рідним краєм пишаємося",створеною на основі подорожі учасників літньої табірної зміни.
Юні митці школи (група учнів 6 класу.) продемонстрували свої художні роботи й прокоментували їх віршованими рядками.
Гостями заходу були:Кузовова І.А.,Чуйко Н.М.,Бондар Л.А.
Закінчився захід словами побажання процвітання громаді.
В одну громаду об'єднались
Усі селяни-трударі,
Щоб процвітать й відпочивати
На рідній батьківській землі.
Хай мир у нас панує,
Колосяться хліба,