День Безпеки у Дмитрівській школі

Дата: 27.09.2019 21:30

27 вересня 2019 року у Дмитрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено День Безпеки для учнів 1-9 класів. На зустріч завітала Зеленопідська пожежна команда та інспектор громадського порядку села Дмитрівка Романік О.В. Було проведено захоплюючі практичні заняття, відпрацьовані дії в надзвичайних ситуаціях. Здобувачі освіти та педагогічний колектив мали можливість набути практичних навичок рятівників.

Із метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей у надзвичайних ситуаціях, на дорогах проведено бесіди та надано практичні поради громадським інспектором Романіком О.В.

Навчальними та розвивальними завданнями знань правил безпеки було насичене практичне заняття «Ми обираємо життя!», яке для учнів школи провели ЗДНВР Дегтярьова Л.В., педагог-організатор Дегтярьова Я.І. та вчитель фізичної культури Землянський С.М.

Учнівський та педагогічний колектив вдячні рятівникам, громадському інспектору та педагогам за такий чудовий навчально-виховний захід.