Заходи до Дня Миру у Дмитрівській школі

Дата: 23.09.2019 22:00

20 вересня 2019 року у Дмитрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено заходи до Всесвітнього Дня миру.

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша, Дмитрівська школа. Учні 1-9-х класів приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» під гаслом «Хай буде мир на всій Землі», виготовивши паперові голуби для себе та жителів села, аби показати наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага. Учні школи створили живу фігуру слова Мир – одного з найбільш відомих символів цього дня. Провели акцію «Хода миру» під гаслом «За мир у всьому світі, це значить за життя!» Йдучи вулиця села, учні вручали голубів миру перехожим та запрошували приєднатись до акції.

До спільної справи нести мир активно долучились діти, вчителі, батьки та мешканці села.