Сьогодні Зеленій Рубановці 120 років

Дата: 21.09.2019 20:00

Сьогодні Зеленій Рубановці 120 років!

День села – особливе свято, яке об’єднує всіх хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Тож нехай це свято принесе вам та вашим родинам щастя, добробут та злагоду. Міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру вам та вашим близьким. Нехай живе рідне село , народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди . Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині. Хай доля ласкавою буде у вас,дарує щасливі літа, здоров’я міцного, чистого неба і просто людського тепла. Щоб Зелена Рубанівка квітла завжди, щоб дзвеніла тут пісня крилата, і радость щастя було у вас багато. Щоб кожному з вас усміхалася доля, Господь дарував наснагу і сили, щоб ви проживали у дружньому колі і працею славили ваші родини.

З повагою,
сільський голова Галина Лобунько.