Представниця Зеленопідської громади познайомилась з роботою моделі “Впевнений старт”, яка працює в Угорщині з початку 2000-х років

Дата: 19.09.2019 11:55

На початку вересня команда МЦРЛ Україна? разом із представниками команди Центр розвитку сім'ї та батьківства "Мій Дім", Національна рада дітей і молоді?, ГО “Світловплив” та представницею Зеленопідської громади?, мали можливість познайомитися з роботою моделі “Впевнений старт”, яка працює в Угорщині з початку 2000-х років.

Команда змогла побачити, як працює ця модель на рівні громади невеликого села Комаді , а також великого міста - Будапешту.

Особливість моделі “Впевнений старт” в тому, що спеціалісти центрів працюють не лише з дітьми від 0 до 3, але й на 100% включають в активну роботу їх мам. Тобто організація допомагає матерям налагоджувати контакт з дитиною та розуміти цінність цього контакту для розвитку дитини. У результаті така, здавалося б, нескладна робота, допомагає зберігати сім’ї - діти залишаються з матерями.