З Днем Знань!

Дата: 01.09.2019 20:35

Шановні школярі, вчителі та батьки Зеленопідської об`єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю вас з Днем знань – святом мудрості, доброти і людяності! Роки навчання — найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. У нашій пам’яті назавжди лишаються імена улюблених учителів.

День знань — це єдине свято, яке одночасно є і особистим для кожного і загальним для всіх, хто вчить та навчається, адже саме з нього починається дорога в майбутнє до нових звершень та самостійного життя. Особливим і дуже важливим у житті цей день є для наших першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на шлях нових знань та відкриттів.

Голова Зеленопідської сільської ради
Галина Лобунько