A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зеленопідська сільська рада
територіальної громади Херсонської області

Платформа «Моя професія» від Державної служби зайнятості

Дата: 20.08.2019 17:37
Кількість переглядів: 296

Шановні старшокласники!

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а яку освіту варто здобувати взагалі. Саме тому фахівцями Державної служби зайнятості була створена платформа профорієнтаційного консультування «Моя професія», яка розміщена на офіційному інтернет-ресурсі Державної служби зайнятості http://profi.dcz.gov.ua/, завдяки якій можна отримати послуги з профорієнтації. Дана платформа дає можливість безкоштовно та дистанційно пройти онлайн-тестування. Широкий спектр різноманітних запитань дозволить Вам більш глибше зрозуміти себе, свої схильності, здібності та професійні інтереси, проявити себе в логічному мисленні,  психологічній стійкості та підвищити рівень IQ. Таке тестування дає можливість визначитись у виборі майбутньої професії, здобутті нового фаху чи виборі діяльності, яка приноситиме Вам задоволення та фінансову стабільність у майбутньому.

Дана платформа набула популярності серед дорослого населення та учнівської молоді від 14 років, хоча профорієнтаційне тестування можуть пройти усі охочі, котрі бажають опанувати нову професію та стати конкурентоспроможними  на ринку праці.

Тестування можна пройти зареєструвавшись на платформі «Моя професія» на інтернет-порталі Державної служби зайнятості або ж звернувшись до фахівців з профорієнтації Каховського міськрайонного центру зайнятості. Проходити тести можна з часовими інтервалами у будь-який зручний для Вас час. Після  завершення кожного етапу необхідно зберегти результати та звернутись до фахівця центру зайнятості, який надасть Вам індивідуальну консультацію, проаналізує отримані результати та надасть чіткі роз’яснення щодо вибору професії.

Якщо Ви сумніваєтесь яку ж обрати професію, як себе реалізувати, ким Ви хочете стати в житті – Вам допоможе «МОЯ ПРОФЕСІЯ»!

Запрошуємо усіх бажаючих скористатись інноваційними послугами служби зайнятості. 
Для отримання персонального коду просимо звертатись до 
Каховського міськрайонного центру зайнятості 
за адресою: 
м. Каховка, пр. Європейський, 6 
тел. 5 – 79 – 47
понеділок –четвер з 8.00 до 17.00
п’ятниця з 8.00 до 15.45


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора