У Петропавлівському клубі відбувся захід з народознавства, присвячений вареникам

Дата: 12.08.2019 14:04

Учора, 11 серпня, у Петропавлівському сільському клубі відбувся виховний захід з народознавства: "Вареники, варенички - народні хваленики, не всі їх готують, але всі шанують!"
Учасники заходу та гості ознайомилися з різними цікавинками приготування традиційної, усіма нами шанованої, страви.
Був проведений майстер-клас для діточок з ліплення вареничків, у якому дітлахи із великим задоволенням узяли участь. Розіграли призи у конкурсі : "Вареники із сюрпризом" і, традиційно, всі поласували вареничками, приготованими на вогнищі, у великому казані, нашими господинями.
ВЕЛИКА ПОДЯКА ВСІМ, ХТО ПРИЙМАВ УЧАСТЬ У ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННІ ЗАХОДУ!

Завідувач Петропавлівського СК
Ірина Шмиріна