Зустріч щодо об'єднання у Федорівці

Дата: 12.08.2019 10:28

У Федорівці відбулася зустріч щодо добровільного приєднання Федорівської сільської ради до Зеленопідської ОТГ. Зі сторони нашої громади були присутні, окрім представників апарату сільської ради на чолі з головою Галина Лобунько, старости, депутати, працівники шкіл та, навіть, лікарі. Зі сторони Федорівки влада та місцеві жителі. Серед гостей зустрічі також представники Херсонський Центр розвитку місцевого самоврядування. Дякуємо за підтримку, Оксана Силюкова!

Говорили про наші здобутки та успіхи, сміливо та чесно кажучи також й про проблеми та викилики. Серед більшості присутніх отримала підтримку думка, що від об'єднання виграють усі. Залишилась не до кінця чіткою та зрозумілою позиція Федорівської сільської ради. Тож в цій ситуації багато що буде залежати від людей, їх активності та рішучості.