День Петра і Павла - святкове богослужіння у церкві села Петропавлівка

Дата: 12.07.2019 13:59

У церкві села Петропавлівка відбулося святкове богослужіння з нагоди Дня Петра і Павла.

Згідно з давньою легендою, Петро був свідком перших чудес, здійснених Ісусом, преображення і страждання Христового. А ось Павло спочатку був гонителем християн і зустрівся з Ісусом вже після чуда воскресіння. Обидва відданих учня прийняли мученицьку смерть в ім'я свого вчителя. В пам'ять про них православні віруючі щорічно відзначають свято Петра і Павла.
Згідно християнській традиції, в цей день радять уникати тяжкої фізичної праці, рукоділля, а також сварок чи конфліктів.

Вітаємо зі святом усіх віруючих, бажаємо постійного заступництва святих апостолів. Нехай в душах кожного живе Божа благодать, а серця будуть відкриті для всіх стражденних. Нехай життя повниться радістю і добрими вчинками!