100-річний ювілей відзначає жителька Зеленого Поду Татарчук Євгенія Дмитрівна

Дата: 06.07.2019 15:21

Сто років для світу – маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність.

До світлої оселі жінки, аби вручити подарунки та побажати усіляких гараздів, завітали діти, внуки, правнуки, а також голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков, голова Зеленопідської ОТГ Галина Лобунько, начальник управління соціального захисту населення Юлія Ільїна, голова районної ради ветеранів Галина Кирилівна, голова ради ветеранів Зеленопідської ОТГ Віктор Хруслов

Гості побажала Євгенії Дмитрівні міцного здоров’я, миру, добробуту, уваги і поваги від всієї великої родини. Усі присутні приєдналися до вітань та вручили ювілярці подарунки.

Секретом свого довголіття довгожителька вважає наполегливу працю й віру в Бога.

Шановна Євгенія Дмитрівна! Ваша любов до своїх дітей, своєї родини, чуйність і повага до людей, до праці, щирість, доброзичливість є зразком до наслідування. Тож, дорога ювілярко, ще раз у Ваш сторічний ювілей прийміть щиросердні слова привітань від усього депутатського корпусу, виконавчого апарату та побажання міцного здоров’я і родинного затишку!