Дата: 05.06.2019 10:37

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області «Про встановлення єдиного податку, застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності на території Зеленопідської сільської ради у 2020 році», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Зеленопідської сільської ради у 2020 році», «Про встановлення ставок та пільг із сплати по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Зеленопідської сільської ради у 2020 році», та «Про встановлення транспортного податку на території Зеленопідської сільської ради у 2020 році»

Проект рішення сесії Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області «Про встановлення єдиного податку, застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності на території Зеленопідської сільської ради у 2020 році» розроблено відділом фінансового забезпечення сільської ради.

Проектом  регуляторного акта передбачається створити рівні права і можливості для всіх фізичних осіб – підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на території громади, та забезпечити надходження до місцевого бюджету.

Проекти рішень сесії Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Зеленопідської сільської ради у 2020 році» та «Про встановлення ставок та пільг із сплати по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Зеленопідської сільської ради у 2020 році» розроблено відділом фінансового забезпечення сільської ради.

Проектом  регуляторного акта передбачається впорядкувати сплату земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у відповідності до Постанови КМУ № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та встановити ставки податку на землю та податку на нерухоме майно, які забезпечили б надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм.

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них розміщені на офіційному сайті Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області у розділі «Архів документів».

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даних проектів регуляторних актів.

Зауваження та пропозиції надаються до Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області та виконавчого комітету сільської ради за адресами:

• 74853, Херсонська область, Каховський район, с-ще Зелений Під, вулиця Миру, 12;
  • E-mail: cperekop@ukr.net.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 14 червня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді.