Дата: 06.06.2019 12:31

У Свято-Вознесенському храмі села Архангельська Слобода відбулося святкове богослужіння з нагоди Вознесіння Господнього.

Вознесіння, яке відзначається на сороковий день після Великодня, належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році.

У Новому Завіті зазначається, що у цей день Ісус Христос з’явився своїм учням в Єрусалимі та звелів чекати на зішестя Святого Духа, потім піднявся з ними на гору Єлеонську, де востаннє благословив і вознісся на небо. Свідками вознесіння Христа були Богородиця та апостоли, про що докладно розповідається в Євангеліях від Марка та Луки і в Діяннях Святих Апостолів.