Візит до Берислава - шукаємо медиків, працівників освіти, культури та спорту

Дата: 05.06.2019 11:27

У пошуках медичних працівників для Центру екстреної медичної допомоги та ФАПів нашої громади голова Зеленопідської сільської ради відвідала Бериславський медичний коледж. Випускникам була продемонстрована коротка презентація нашої ОТГ та запропоновані гідні умови праці - відремонтовані ФАПи та Центр екстреної медичної допомоги, нова амбулаторія, що будується. Медикам надається житло, підйомні.

Невелика делегація на чолі з Галиною Лобунько також відвідала Бериславський педагогічний коледж, адже навчальні, спортивні та культурні заклади нашої громади знаходяться у постійному пошуку вчителів, вихователів, художніх керівників тощо.