Обласний семінар заступників директорів з навчально-виробничої роботи

Дата: 30.05.2019 17:40

На базі Каховського ПАЛ відбувся обласний семінар заступників директорів з навчально-виробничої роботи. Тема засідання: «Інструментарій сучасного уроку як засіб удосконалення підготовки кваліфікованих робітників».
Програмою заходу було передбачено відвідування уроків теоретичного та виробничого навчання, методичні виступи директора НМЦ ПТО у Херсонській області Ткаченко С.П., заступника директора з НВР Каховського ПАЛ Дегтярьова В.В., та обмін досвідом роботи щодо впровадження стандартів професійної (професійно-технічної) освіти, на основі компетентнісного підходу.