Зустріч з Головним державним інспектором та представниками агрофірм громади
10 травня 2018 року в приміщенні Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області відбувся круглий стіл з представниками агрофірм, які розташовані на території ради за участі Головного державного інспектора з питань праці Херсонської області Пулінець Наталії Валеріївни, сільського голови Лобунько Галини Павлівни та інспектора з праці Іванюк Тетяни Валеріївни.
Темою обговорення стало питання «Переваг легальної зайнятості, регулювання трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками, усі аспекти правильного оформлення трудових відносин, своєчасна виплата заробітної плати».
«Дотримання трудового законодавства і законодавства про зайнятість є надійною гарантією стабільності і прибуткового бізнесу для підприємців, поповнення місцевого бюджету та покращення якості життя людей громади».