Студенти-медики старших курсів ХДУ провели корекційно-логопедичну консультацію з дітьми нашої громади

Дата: 23.05.2019 15:28

Логопеди-дефектологи, студенти четвертих та п'ятих курсів кафедри корекційної освіти медичного факультету ХДУ (Херсонський державний університет), провели корекційно-логопедичну консультацію з дітьми дошкільного то молодшого шкільного віку нашої громади.

Для особливої дитини важливо мати змогу поспілкуватись з педагогом, який допоможе їй пристосуватись до соціального середовища, навчитись читати, писати, визначитись з майбутньою професією, тож захід був корисним як для діточок, так і для майбутніх медиків.

Вихователі та вчителі навчальних закладів Зеленопідської громади також отримали поради щодо роботи з дітьми, які мають мовленнєві вади.

Консультації проходили у приміщенні Червоноперекопської старшої школи за ініціативи Центру розвитку сім'ї та батьківства "Мій Дім" та за фінансової підтримки Олександра Цедрика.