День цивільного захисту у Червоноперекопській школі

Дата: 16.05.2019 12:46

Сьогодні, у рамках Дня цивільного захисту, Зеленопідська місцева пожежна команда провела заняття з учнями Червоноперекопської школи. Метою заходу було навчити дітей вірним та злагодженним діям при виникненні надзвичайних ситуацій.

Начальник пожежної команди Василь Пєтух розповів дітям важливу інформацію про правила безпечної поведінки, попередив про неприємності, до яких може призвести легковажне поводження з вогнем.

Учні мали можливість не лише отримати теоретичні знання. Особлива увага приділялася практичному заняттю, під час якого відбулася навчальна евакуація із приміщення школи. Діти також мали можливість отримати навички використання різних типів вогнегасників та спробувати себе в ролі справжніх пожежників.