Містобудівні документи

Містобудівна документація  визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населених пунктів сільської ради, що в певній мірі визначає розвиток громади на найближчі 15-20 років .

Так,  рішеннями сесії сільської ради від 09.09.2016 року «Про затвердження Містобудівної документації – «Зміни до Генерального плану, поєднаного з Детальними планами територій та зонування сіл Червоноперекопської сільської ради Каховського району Херсонської області» затверджено   Зміни до Генерального плану, поєднаного з Детальним планом території населених пунктів сільської ради, а саме селища Зелений Під, селища Зелена Рубанівка, села Петропавлівка, села Подівка, села Калинівка.  По селам Дмитрівка та    Діброва прийнято рішення сесії від 25.05.2017 року «Про надання дозволу на розробку містобудівної документації – «Зміни до Генерального плану, поєднаного з детальними планами територій та зонування села Діброва і Дмитрівка Каховського району Херсонської області. Відповідно до Генеральних планів сіл, встановлюються зміни меж   населених пунктів.

З метою формування земельних ділянок, занесення інформації про них до Державного земельного кадастру, визначення кількості угідь проводиться інвентаризація земель Зеленопідської сільської ради.