«Скринінг здоров’я 40+»
Національна програма «Скринінг здоров’я 40+»
В межах національної інформаційної кампанії, ініційованої Міністерством охорони здоров’я України, створено матеріали щодо запуску програми раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та проблем ментального здоров’я.
"Скринінг здоровʼя 40+№ - це національна програма для українців та українок від 40 років і старше. Вона передбачає базові обстеження для раннього виявлення серцево-судинних хвороб, цукрового діабету і проблем ментального здоров'я. Скринінг безоплатний: після подання заявки держава надає 2000 гривень на обстеження. Пройти їх можна в державних, комунальних і приватних медзакладах у різних регіонах України.