A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зеленопідська сільська рада
територіальної громади Херсонської області

ПРОТОКОЛ позачергової 13 сесії VIII скликання Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області

Дата: 11.08.2021 13:43
Кількість переглядів: 378

 

ПРОТОКОЛ

позачергової 13 сесії  VIII скликання Зеленопідської сільської ради

територіальної громади Херсонської області

 

                                                        Дата проведення сесії     29.06.2021 року

                                                        Початок роботи сесії      11.00 год.

                                                        Місце  проведення сесії: зал засідання

                                                                                                 сільської ради

 

      Відкриває та головує на пленарному засіданні  тринадцятої сесії сільської ради восьмого скликання сільський голова Олена ПЕЛЕШОК.

 

Добрий день, шановні депутати і запрошені!

 

         Поіменна реєстрація засвідчила, що у пленарному засіданні тринадцятої сесії восьмого скликання Зеленопідської сільської ради приймають участь 13 депутатів, що дає право на проведення сесії і прийняття рішень.

 

         Тринадцяту сесію восьмого скликання Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області  оголошую відкритою.

 

Звучить Державний Гімн України

 

         Нагадую, що чинним законодавством передбачено відкрите поіменне голосування.  

         Для підрахунку голосів нам необхідно обрати лічильну комісію. Пропоную обрати двох осіб із числа депутатів:

 

Гриб Сергій Юрійович

Сличко Михайло Миколайович

 

Будуть заперечення, пропозиції?

Немає. Ставимо на голосування.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1.

Пукшин Валерій Кімович

«За»

2.

Тітаєва Оксана Акифівна

«За»

3.

Халімон Віктор Євгенович

«За»

4.

Бабаєв Альберт Карленович

«відсутній»

5.

Іванюк Тетяна Валеріївна

«За»

6.

Воронюк Тетяна Вячеславівна

«відсутня»

7.

Міхалевич Юрій Іванович

«відсутній»

8.

Пєтух Василь Анатолійович

«За»

9.

Светловська Римма Валеріївна

«За»

10.

Алексанян Галуст Хачатурович

«За»

11.

Сличко Михайло Миколайович

«не голосував»

12.

Ткаченко Лариса Сергіївна

«За»

13.

Гриб Сергій Юрійович

«не голосував»

14.

Носенко Анатолій Володимирович

«За»

15.

Підкова Владислав Вацлавович

«За»

16.

Волович Оксана Вячеславівна

«відсутня»

17.

Довженко Микола Іванович

«відсутній»

18.

Ільїна Оксана Миколаївна

«відсутня»

19.

Срібний Сергій Васильович

«відсутній»

20.

Саса Олександр Сергійович

«відсутній»

21.

Хмель Іван Васильович

«відсутній»

22.

Нікончук Інна Володимирівна

«За»

       

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 11 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

З НИХ: «ЗА» 11 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

«ПРОТИ»: 0

«УТРИМАЛОСЬ»: 0

«НЕ ГОЛОСУВАЛО»: 2

Рішення по даному питанню приймається одноголосно.

 

Шановні депутати!

         Питання до порядку денного сесії пропонуються відповідно до Регламенту сільської ради, затвердженого рішенням сільської ради від 11 листопада 2020 року № 05, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Нам необхідно затвердити порядок денний сесії.

          

Пропонується затвердити наступний порядок денний:

         1. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 1 від 01.08.2018 року (ПрАТ «Фрідом Фарм Інт», директор Сегаль Ілля Самійлович).

         2. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу   внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району № 2 від 01.08.2018 року (ТОВ «Агро-Бізнес Плюс», директор Бабаєв Альберт Карленович).

         3. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району № 3 від 01.08.2018 року (ТОВ «Агро-Бізнес Плюс», директор Бабаєв Альберт Карленович).

         4. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району № 4 від 01.08.2018 року (ТОВ «Агро-Стар», директор Лохматов Єгор Васильович).

         5. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району № 5 від 01.08.2018 року (ТОВ «Любимівка», директор Мінченко Дмитро Вікторович).

         6. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 6 від 01.08.2018 року (ФГ «Халімон» голова Халімон Віктор Євгенович). Конфлікт інтересів

         7. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району № 7 від 01.08.2018 року (ПП «Диалог» директор Медвєдєв Микола Юрійович).

         8. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району № 8 від 01.08.2018 року (ПП «Диалог» директор Медвєдєв Микола Юрійович).

         9. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 9 від 01.08.2018 року (ПП «СК Зорецвіт», директор Король Вадим Валерійович).

         10. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 10 від 01.08.2018 року (ТОВ «Агро-Стар», директор Лохматов Єгор Васильович).

         11. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 11 від 01.08.2018 року ( ФГ «Арсенал Плюс», голова Алексанян Галуст Хачатурович). 

         12. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 12 від 01.08.2018 року (ПСП «АНТ-АГРО», директор Алексанян Галуст Хачатурович).  

         13. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 13 від 01.08.2018 року (ФГ «Нива», голова Малий Сергій Григорович).

         14. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 14 від 01.08.2018 року (ФГ «Нива», голова Малий Сергій Григорович).

         15. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району № 15 від 01.08.2018 року (ТОВ «Геліос -1», Горстки Юрія Володимировича).

         16. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 16 від 01.08.2018 року (ФГ «Смерічка» голова Ткаченко Микола Григорович).  

         17. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району № 17 від 01.08.2018 року (ФГ «Лариса», голова  Ткаченко Лариса Сергіївна). 

         18. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 19 від 01.08.2018 року (ФГ «Ольхон Олл» Вакулич Володимир Пилипович).

         19. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 20 від 01.08.2018 року  (ФГ «Ольхон Олл» Вакулич Володимир Пилипович).

         20. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 21 від 01.08.2018 року (ТОВ «Геліос-1», директор Горстка Юрій Володимирович).

         21. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 22 від 01.08.2018 року (ТОВ «Геліос-1», директор Горстка Юрій Володимирович).

         22. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району № 23 від 01.08.2018 року (ПСП «Ант-Агро», директор Алексанян Галуст Хачатуурович). 

         23. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної системи, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 25 від 01.08.2018 року (гр. Мальчиков Володимир Якович).

         24. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної системи, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 26 від 01.08.2018 року (гр. Кононенко Олександ Федорович). 

         25. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 27 від 01.08.2018 року (ПП Міхалевич Ю.І.). 

         26. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 28 від 01.08.2018 року (ТОВ «СВ Велес – Агро», директор Літостанський Володимир Вікторович).

         27. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 29 від 01.08.2018 року (ПП «Заозерне», директор  Табунщик Анатолій Михайлович).

         28. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 30 від 01.08.2018 року (ФГ «ЮГ», голова Могила Віталій Анатолійович).

         29. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 31 від 01.08.2018 року (ФГ «Міхалевич» голова Міхалевич Юрій Іванович). 

         30. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 32 від 01.08.2018 року (ПСП «Діамант», директор Дроздік Сергій Миколайович).

         31. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 33 від 01.08.2018 року (ФГ «Пандора», голова Дроздік Світлана Олексіївна).

         32. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 34 від 01.08.2018 року (ТОВ «С Клаус», директор Лещенко Павло Петрович).

         33. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 35 від 01.08.2018 року (ПП «Ніка», директор  Кузьменко Олександр Миколайович).

         34. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 36 від 01.08.2018 року (ФОП Воронюк С.В.). 

         35. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 37 від 01.08.2018 року (ПП «Каховка-Агро» Могила Анатолій Володимирович).

         36. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 38 від 01.08.2018 року (ТОВ «Геліос-1» директор Горстка Юрій Володимирович).

         37. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району № 39 від 01.08.2018 року (ТОВ «Геліос-1» директор Горстка Юрій Володимирович).

         38. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 40 від 01.08.2018 року (ПП «Юніор-Агро», директор Гнилицький Олексій Борисович).

         39. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 41 від 01.08.2018 року (СФГ «Смерічка» голова Ткаченко Микола Миколайович).

         40. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району № 42 від 01.08.2018 року (ФГ «Лариса» голова  Ткаченко Лариса Сергіївна).  

         41. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району № 43 від 01.08.2018 року (ФГ «Сатурн»  голова Шевченко Сергій Володимирович). 

         42. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району № 44 від 01.08.2018 року (гр. Збрецький М.В.).

         43. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 126 від 01.01.2019 р. (ТОВ «Херсонські Лани» керівник Чечко Ірина Анатоліївна).

         44. Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди дощувальних машин, що є невід’ємною частиною внутрішньогосподарської меліоративної системи, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району № 127/ф від 01.04.2019 р. (ТОВ «Херсонські Лани» керівник Чечко Ірина Анатоліївна).   

         45. Про прийняття майна Семенівської сільської ради  Каховського району Херсонської області  у комунальну власність Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області.

         46. Про прийняття майна  у комунальну власність Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області.

         47. Про підтвердження членства  у Всеукраїнській асоціації громад.

         48. Про внесення змін до Статуту Зеленорубанівського комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Колобок» Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області та затвердження його у новій редакції.

         49.  Про внесення змін до Статуту Дмитрівського комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області та затвердження його у новій редакції.

         50. Про перейменування та внесення змін до Статуту Червоноперекопського комунального закладу дошкільної освіти (ясла–садок) «Джерельце» Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області.

         51.  Про внесення змін до Статуту Петропалівського комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області та затвердження його у новій редакції.

         52. Про зміну засновника, перейменування та внесення змін до Статуту Костогризівського комунального закладу дошкільної освіти (ясла– садок) Костогризівської сільської ради Каховського району Херсонської області.

         53. Про зміну засновника, перейменування та внесення змін до Статуту Семенівського закладу дошкільної освіти (ясла– садок) Семенівської сільської ради Каховського району Херсонської області.

         54. Про перейменування та внесення змін до Статуту Слобідського комунальну закладу дошкільної освіти (ясла–садок) «Ромашка» Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області.                                      

         55. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Агеєву В.І. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0043)    

         56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га та передачу її у власність гр. Антонюка І.Я. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0904).       

         57. Про відмову в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Афанасьєву А.О. площею 1,8900 га за рахунок сформованої земельної ділянки з кадастровим номером 6523584000:04:001:0940.    

         58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 1,8500 га та передачу її у власність гр. Буланіна К.В. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0729).       

         59. Про відмову в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,8500 га  за рахунок сформованої земельної ділянки з кадастровим номером 6523584000:04:001:0710 для ведення особистого селянського господарства гр. Бутнару В.В.     

         60. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 1,6400 га для ведення особистого селянського господарства гр. Варламу О.М. за рахунок земельної ділянки з кадастровим номером 6523585500:07:001:1601.    

         61. Про відмову в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,8500 га для ведення особистого селянського господарства гр. Вознюку В.М. за рахунок сформованої земельної ділянки з кадастровим номером 6523584000:04:001:0951.

         62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею  2,0000 га та передачу її у власність гр. Горбач П.С. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0918).

         63. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Дегтярьову В.В. за рахунок земельної ділянки з кадастровим номером 6523584000:04:001:0043.    

         64. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Дегтярьову О.В. за рахунок земельної ділянки з кадастровим номером 6523584000:04:001:0043.    

         65. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,1160 га гр. Дмитрук Г.Б. (кадастровий номер 6523584700:01:001:0071).   

         66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га та передачу її у власність гр. Жужі В.С. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0905).    

         67. Про проведення інвентаризації невитребуваних (нерозподілених) земель колишнього КСП ім. Рози Люксембург орієнтовною площею 13,2600 га на території Федорівського старостинського округу.        

         68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га та передачу її у власність гр. Ковалю Ю.Г. (кадастровий номер 6523584000:03:001:0220).        

         69. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1800 га, яка перебуває у користуванні та передачу її у власність гр. Костенко В.Д. для ведення особистого селянського господарства (кадастровий номер 6523585500:07:001:1212).   

         70. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2900 га для ведення особистого селянського господарства гр. Кушеленко Н.О. за рахунок земельної ділянки комунальної власності з кадастровим номером 6523584500:02:001:0185.

         71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 1,8000 га та передачу її у власність гр. Ларцевій Н.О. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0908).       

         72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га, 0,4720 га відповідно  та передачу їх у власність гр.гр. Мєдвєдєвій М.М., Печеновій Ю.О. (кадастровий номер 6523585500:07:001:1697, 6523585500:07:001:1696). 

         73. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського гр. Мунтяну В.Л. площею 4,3 умовних кадастрових гектара.

         74. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Пулінцю С.І. за рахунок земельної ділянки з кадастровим номером 6523584000:04:001:0043.    

         75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею  2,0000 га та передачу її у власність гр. Пшика О.В. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0904). 

         76. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 1,8000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Синеноку А.М. за рахунок земельної ділянки з кадастровим номером 6523584000:04:001:0951.       

         77. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Столярчуку О.Я. за рахунок земельної ділянки з кадастровим номером 6523584000:04:001:0951.

         78. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 1,8500 га для ведення особистого селянського господарства гр. Суміну О.П. за рахунок земельної ділянки з кадастровим номером 6523584000:04:001:0147.

         79. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 1,5000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Суміній М.Г. за рахунок земельної ділянки з кадастровим номером 6523584000:04:001:0713.

          80. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,1520 га та передачі у власність гр. Ткач М.В. (кадастровий номер 6523584700:01:001:0070).

         81. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,2044 га та передачі у власність гр. Дмитрук Г.Б. (кадастровий номер 6523582700:03:001:0055).

         82. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 1,6400 га для ведення особистого селянського господарства гр. Шалухіну С.Г. за рахунок земельної ділянки з кадастровим номером 6523585500:07:001:1601.

         83. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,5600 га для ведення особистого селянського господарства гр. Шокотько М.Р. за рахунок земельної ділянки з кадастровим номером 6523585500:07:001:1619.

         84. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства площею 0,2900 га гр. Зосимчук Л.А. 6523584500:02:001:0227.

         85. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства площею 0,2900 га гр. Шаповалу О.Г. 6523584500:02:001:0144.

         86. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства площею 0,2900 га гр. Кабанчук Т.А. 6523584500:02:001:0145.

         87. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства площею 0,2900 га гр. Скрабут В.Я. 6523584500:02:001:0225.

         88. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,2200 га гр. Скрабут О.Я.

         89. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,1200 га гр. Кабанчук Т.А.

         90. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного с/г виробництва площею 8,4500 га гр. Беккер Т.А. (кадастрові номери 6523582700:07:020:0001, 6523582700:07:011:0013, 6523582700:07:001:0026)

         91. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж с. Наталівка.

         92. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,1522 га та передачі у власність гр. Гончаруку А.М. (кадастровий номер 6523585500:01:001:0027).

         93. Про відмову у наданні дозволу на розробку ПЗ ФГ «Алтанал».

         94. Про розгляд заяви гр. Мелконяна Г.М. щодо організації зони відпочинку та дозвілля в межах населеного пункту с. Богданівка.

         95. Про надання/відмову у наданні дозволу на розробку ПЗ щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Кравчик Є.В. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0038).

         96. Про відмову ТОВ «Агрофірма «ГАВАН» Плюс» у наданні в оренду земельних ділянок (не витребуваних (нерозподілених) часток паїв колишнього КСП «Богданівське») для ведення ТСГВ на території Костогризівського старостинського округу за межами населених пунктів (кадастрові номери відсутні).

         97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,0000 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр. Сороквашина О.А. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0906).

         98. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства площею 0,2900 га гр. Гаврилюку О.Ю. 6523584500:02:001:0228.

         99. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га та передачу її у власність гр. Гарібян О.Г. (кадастровий номер 6523585500:07:001:1572).

         100. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності площею 39,2200 га (кадастровий номер 6523582700:08:006 :0005).

         101. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок орієнтовною площею 0,2200 га в межах населеного пункту с. Семенівка (по вул. Будівельників 64, 68).

         102. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,8900 га для ведення особистого селянського господарства гр. Афанасьєву А.О. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0940).

         103. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,7001 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр. Боришпольцю С.С. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0733).

         104. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,8500 га для ведення особистого селянського господарства гр. Борщуну П.І. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0951).

         105. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,8330 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр. Бурдюгу А.О. (кадастровий номер 6523582700:02:001:0805).

         106. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,8330 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр. Бурдюгу М.А. (кадастровий номер 6523582700:02:001:0804).

         107. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,8500 га для ведення особистого селянського господарства гр. Бутнару В.В. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0710).

         108. Про відмову в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,8500 га для ведення особистого селянського господарства гр. Вознюку В.М. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0951).

         109. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Воропаю Ю.А. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0686).

         110. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Гезело Ю.О. (кадастровий номер 6523584000:01:001:0004).

         111. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Гладковій В.Л. (кадастровий номер 6523584000:01:001:0004).

         112. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Дегтярьовій Л.В. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0043).

         113. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 3,3876  га та передачу у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва гр. Дідовській Л.А. (6523585500:13:006:0001, 6523585500:07:001:1700).

         114. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею  1,9000 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр. Дорош С.Ф. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0738).

         115. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,8000 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр. Заїкі О.О. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0919).

         116. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею  2,0000 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр. Іващенку О.В. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0926).

         117. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,8330 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр. Ільїній О.Т. (кадастровий номер 6523582700:02:001:0803).

         118. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,8330 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр. Кальчун О.Г. (кадастровий номер 6523582700:02:001:0774).

         119. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Костецькій З.Т. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0037).

         120. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Криловій С.О. (кадастровий номер 6523584000:01:001:0004).

         121. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 1,1200 га для ведення особистого селянського господарства гр. Міхалевичу І.Ю. (кадастровий номер 6523585500:07:001:1704).

         122. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Пулінець Є.І. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0043).

         123. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Савюку С.С. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0686).

          124. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 1,8500 га для ведення особистого селянського господарства гр. Суміну О.П. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0147).

         125. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 1,5000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Суміній М.Г. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0713).

         126. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Тарасенку Д.М. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0686).

         127. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Тарасенко О.С. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0686).

         128. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Хабієву А.Г. (кадастровий номер 6523585500:07:001:1704).

         129. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр. Хонкі О.В. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0939).

         130. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Черкаліну С.М. (кадастровий номер 6523585500:07:001:1102).

         131. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр. Чмеленко Л.Я. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0937).

          132. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр. Чмеленку П.О. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0928).

         133. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр. Чмеленку Я.О. (кадастровий номер 6523584000:04:001:0944).

         134. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського гр. Ничипорук-Лапі Н.В. площею 2,66 умовних кадастрових гектара (ділянка №40/2а).

         135. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Випирайло М.А. (кадастровий номер 6523584000:01:001:0004).

         136. Про встановлення єдиного податку на території Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області.

         137. Про встановлення земельного податку на території Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області (21506000000).

         138. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області  (21506000000).

         139. Про внесення змін до пункту 1 рішення IX сесії  сільської ради VII скликання від 31.08.2017 року №246 «Про створення Тендерного комітету з процедур закупівель Зеленопідської сільської ради».

         140. Про включення вільних земельних ділянок до Переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення.

         141. Про проведення інвентаризації невитребуваних (нерозподілених) земель на території Федорівського старостинського округу.

         142. Про надання дозволу на розробку технічної Документації із землеустрою щодо Проведення інвентаризації земельних ділянок невитребуваних земельних часток (паїв) орієнтовною площею 4,12 га в межах Зеленопідської сільської ради.

         143. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Зеленопідськоїсільської ради територіальної громади Херсонської області, площею 3,1200 га під господарськими дворами за адресою: Херсонська область, Каховський район, Зеленопідська (колишня Червоноперкопська) сільська рада, ділянка 73/37.

         144. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського гр. Мірко О.А.

         145. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,5000 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр. Громаді В.А. 6523582700:02:001:0111.

         146. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр. Даниленку С.А. 6523584000:04:001:0924.

         147. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр. Конотопенку О.В. 6523584000:04:001:0947.

         148. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0308 га для ведення особистого селянського господарства гр. Новохижньому В.М. в межах населеного пункту с. Семенівка Зеленопідської сільської ради територіальної громади.

 

Чи є які доповнення до порядку денному? Немає.

Ставимо на голосування:

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1.

Пукшин Валерій Кімович

«За»

2.

Тітаєва Оксана Акифівна

«За»

3.

Халімон Віктор Євгенович

«За»

4.

Бабаєв Альберт Карленович

«відсутній»

5.

Іванюк Тетяна Валеріївна

«За»

6.

Воронюк Тетяна Вячеславівна

«відсутня»

7.

Міхалевич Юрій Іванович

«відсутній»

8.

Пєтух Василь Анатолійович

«За»

9.

Светловська Римма Валеріївна

«За»

10.

Алексанян Галуст Хачатурович

«За»

11.

Сличко Михайло Миколайович

«За»

12.

Ткаченко Лариса Сергіївна

«За»

13.

Гриб Сергій Юрійович

«За»

14.

Носенко Анатолій Володимирович

«За»

15.

Підкова Владислав Вацлавович

«За»

16.

Волович Оксана Вячеславівна

«відсутня»

17.

Довженко Микола Іванович

«відсутній»

18.

Ільїна Оксана Миколаївна

«відсутня»

19.

Срібний Сергій Васильович

«відсутній»

20.

Саса Олександр Сергійович

«відсутній»

21.

Хмель Іван Васильович

«відсутній»

22.

Нікончук Інна Володимирівна

«За»

       

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

З НИХ: «ЗА» 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

«ПРОТИ»: 0

«УТРИМАЛОСЬ»: 0

«НЕ ГОЛОСУВАЛО»: 0

 Голова лічильної комісії ________________  Сергій ГРИБ

Рішення по даному питанню приймається одноголосно.

 

Шановні депутати!

         Нам необхідно затвердити регламент роботи сьогоднішньої сесії: Пропонується такий регламент роботи:

  • для розгляду організаційних питань до 30 хв.
  • для інформацій до 10 хв.
  • для виступів до 10 хв.
  • для довідок - до 3 хв.

 

Хто за такий регламент, прошу голосувати.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1.

Пукшин Валерій Кімович

«За»

2.

Тітаєва Оксана Акифівна

«За»

3.

Халімон Віктор Євгенович

«За»

4.

Бабаєв Альберт Карленович

«відсутній»

5.

Іванюк Тетяна Валеріївна

«За»

6.

Воронюк Тетяна Вячеславівна

«відсутня»

7.

Міхалевич Юрій Іванович

«відсутній»

8.

Пєтух Василь Анатолійович

«За»

9.

Светловська Римма Валеріївна

«За»

10.

Алексанян Галуст Хачатурович

«За»

11.

Сличко Михайло Миколайович

«За»

12.

Ткаченко Лариса Сергіївна

«За»

13.

Гриб Сергій Юрійович

«За»

14.

Носенко Анатолій Володимирович

«За»

15.

Підкова Владислав Вацлавович

«За»

16.

Волович Оксана Вячеславівна

«відсутня»

17.

Довженко Микола Іванович

«відсутній»

18.

Ільїна Оксана Миколаївна

«відсутня»

19.

Срібний Сергій Васильович

«відсутній»

20.

Саса Олександр Сергійович

«відсутній»

21.

Хмель Іван Васильович

«відсутній»

22.

Нікончук Інна Володимирівна

«За»

       

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

З НИХ: «ЗА» 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

«ПРОТИ»: 0

«УТРИМАЛОСЬ»: 0

«НЕ ГОЛОСУВАЛО»: 0

 

Голова лічильної комісії ________________  Сергій ГРИБ

Рішення по даному питанню приймається одноголосно.

Шановні депутати!

 

         Переходимо до розгляду першого питання «Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 1 від 01.08.2018 року (ПрАТ «Фрідом Фарм Інт», директор Сегаль Ілля Самійлович)».

        Слово для інформації надається Анні БІЛОКУР – спеціалісту з юридичних питань Зеленопідської сільської ради (інформація додається).

 

        Інформацію закінчено.

З проектом рішення ви ознайомлені.

Пропоную прийняти його за основу. Прошу голосувати.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1.

Пукшин Валерій Кімович

«За»

2.

Тітаєва Оксана Акифівна

«За»

3.

Халімон Віктор Євгенович

«За»

4.

Бабаєв Альберт Карленович

«відсутній»

5.

Іванюк Тетяна Валеріївна

«За»

6.

Воронюк Тетяна Вячеславівна

«відсутня»

7.

Міхалевич Юрій Іванович

«відсутній»

8.

Пєтух Василь Анатолійович

«За»

9.

Светловська Римма Валеріївна

«За»

10.

Алексанян Галуст Хачатурович

«За»

11.

Сличко Михайло Миколайович

«За»

12.

Ткаченко Лариса Сергіївна

«За»

13.

Гриб Сергій Юрійович

«За»

14.

Носенко Анатолій Володимирович

«За»

15.

Підкова Владислав Вацлавович

«За»

16.

Волович Оксана Вячеславівна

«відсутня»

17.

Довженко Микола Іванович

«відсутній»

18.

Ільїна Оксана Миколаївна

«відсутня»

19.

Срібний Сергій Васильович

«відсутній»

20.

Саса Олександр Сергійович

«відсутній»

21.

Хмель Іван Васильович

«відсутній»

22.

Нікончук Інна Володимирівна

«За»

       

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

З НИХ: «ЗА» 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

«ПРОТИ»: 0

«УТРИМАЛОСЬ»: 0

«НЕ ГОЛОСУВАЛО»: 0

 Голова лічильної комісії ________________  Сергій ГРИБ

 

Які будуть запитання?  

Хто бажає виступити? 

Пропоную прийняти його в цілому. Прошу голосувати.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1.

Пукшин Валерій Кімович

«За»

2.

Тітаєва Оксана Акифівна

«За»

3.

Халімон Віктор Євгенович

«За»

4.

Бабаєв Альберт Карленович

«відсутній»

5.

Іванюк Тетяна Валеріївна

«За»

6.

Воронюк Тетяна Вячеславівна

«відсутня»

7.

Міхалевич Юрій Іванович

«відсутній»

8.

Пєтух Василь Анатолійович

«За»

9.

Светловська Римма Валеріївна

«За»

10.

Алексанян Галуст Хачатурович

«За»

11.

Сличко Михайло Миколайович

«За»

12.

Ткаченко Лариса Сергіївна

«За»

13.

Гриб Сергій Юрійович

«За»

14.

Носенко Анатолій Володимирович

«За»

15.

Підкова Владислав Вацлавович

«За»

16.

Волович Оксана Вячеславівна

«відсутня»

17.

Довженко Микола Іванович

«відсутній»

18.

Ільїна Оксана Миколаївна

«відсутня»

19.

Срібний Сергій Васильович

«відсутній»

20.

Саса Олександр Сергійович

«відсутній»

21.

Хмель Іван Васильович

«відсутній»

22.

Нікончук Інна Володимирівна

«За»

       

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

З НИХ: «ЗА» 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

«ПРОТИ»: 0

«УТРИМАЛОСЬ»: 0

«НЕ ГОЛОСУВАЛО»: 0

 Голова лічильної комісії ________________  Сергій ГРИБ

 

        Рішення по даному питанню приймається одноголосно (Рішення №499 «Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 1 від 01.08.2018 року (ПрАТ «Фрідом Фарм Інт», директор Сегаль Ілля Самійлович)» додається).

Шановні депутати!

 

         Переходимо до розгляду другого питання «Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району № 2 від 01.08.2018 року (ТОВ «Агро-Бізнес Плюс», директор Бабаєв Альберт Карленович)».

        Слово для інформації надається Анні БІЛОКУР – спеціалісту з юридичних питань Зеленопідської сільської ради (інформація додається).

 

        Інформацію закінчено.

З проектом рішення ви ознайомлені.

Пропоную прийняти його за основу. Прошу голосувати.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1.

Пукшин Валерій Кімович

«За»

2.

Тітаєва Оксана Акифівна

«За»

3.

Халімон Віктор Євгенович

«За»

4.

Бабаєв Альберт Карленович

«відсутній»

5.

Іванюк Тетяна Валеріївна

«За»

6.

Воронюк Тетяна Вячеславівна

«відсутня»

7.

Міхалевич Юрій Іванович

«відсутній»

8.

Пєтух Василь Анатолійович

«За»

9.

Светловська Римма Валеріївна

«За»

10.

Алексанян Галуст Хачатурович

«За»

11.

Сличко Михайло Миколайович

«За»

12.

Ткаченко Лариса Сергіївна

«За»

13.

Гриб Сергій Юрійович

«За»

14.

Носенко Анатолій Володимирович

«За»

15.

Підкова Владислав Вацлавович

«За»

16.

Волович Оксана Вячеславівна

«відсутня»

17.

Довженко Микола Іванович

«відсутній»

18.

Ільїна Оксана Миколаївна

«відсутня»

19.

Срібний Сергій Васильович

«відсутній»

20.

Саса Олександр Сергійович

«відсутній»

21.

Хмель Іван Васильович

«відсутній»

22.

Нікончук Інна Володимирівна

«За»

       

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

З НИХ: «ЗА» 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

«ПРОТИ»: 0

«УТРИМАЛОСЬ»: 0

«НЕ ГОЛОСУВАЛО»: 0

 Голова лічильної комісії ________________  Сергій ГРИБ

 

Які будуть запитання?  

Хто бажає виступити? 

Пропоную прийняти його в цілому. Прошу голосувати.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1.

Пукшин Валерій Кімович

«За»

2.

Тітаєва Оксана Акифівна

«За»

3.

Халімон Віктор Євгенович

«За»

4.

Бабаєв Альберт Карленович

«відсутній»

5.

Іванюк Тетяна Валеріївна

«За»

6.

Воронюк Тетяна Вячеславівна

«відсутня»

7.

Міхалевич Юрій Іванович

«відсутній»

8.

Пєтух Василь Анатолійович

«За»

9.

Светловська Римма Валеріївна

«За»

10.

Алексанян Галуст Хачатурович

«За»

11.

Сличко Михайло Миколайович

«За»

12.

Ткаченко Лариса Сергіївна

«За»

13.

Гриб Сергій Юрійович

«За»

14.

Носенко Анатолій Володимирович

«За»

15.

Підкова Владислав Вацлавович

«За»

16.

Волович Оксана Вячеславівна

«відсутня»

17.

Довженко Микола Іванович

«відсутній»

18.

Ільїна Оксана Миколаївна

«відсутня»

19.

Срібний Сергій Васильович

«відсутній»

20.

Саса Олександр Сергійович

«відсутній»

21.

Хмель Іван Васильович

«відсутній»

22.

Нікончук Інна Володимирівна

«За»

       

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

З НИХ: «ЗА» 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

«ПРОТИ»: 0

«УТРИМАЛОСЬ»: 0

«НЕ ГОЛОСУВАЛО»: 0

 Голова лічильної комісії ________________  Сергій ГРИБ

 

        Рішення по даному питанню приймається одноголосно (Рішення №500 «Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району № 2 від 01.08.2018 року (ТОВ «Агро-Бізнес Плюс», директор Бабаєв Альберт Карленович)» додається).

Шановні депутати!

 

         Переходимо до розгляду третього питання «Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 3 від 01.08.2018 року (ТОВ «Агро-Бізнес Плюс», директор Бабаєв Альберт Карленович)».

        Слово для інформації надається Анні БІЛОКУР – спеціалісту з юридичних питань Зеленопідської сільської ради (інформація додається).

 

        Інформацію закінчено.

З проектом рішення ви ознайомлені.

Пропоную прийняти його за основу. Прошу голосувати.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1.

Пукшин Валерій Кімович

«За»

2.

Тітаєва Оксана Акифівна

«За»

3.

Халімон Віктор Євгенович

«За»

4.

Бабаєв Альберт Карленович

«відсутній»

5.

Іванюк Тетяна Валеріївна

«За»

6.

Воронюк Тетяна Вячеславівна

«відсутня»

7.

Міхалевич Юрій Іванович

«відсутній»

8.

Пєтух Василь Анатолійович

«За»

9.

Светловська Римма Валеріївна

«За»

10.

Алексанян Галуст Хачатурович

«За»

11.

Сличко Михайло Миколайович

«За»

12.

Ткаченко Лариса Сергіївна

«За»

13.

Гриб Сергій Юрійович

«За»

14.

Носенко Анатолій Володимирович

«За»

15.

Підкова Владислав Вацлавович

«За»

16.

Волович Оксана Вячеславівна

«відсутня»

17.

Довженко Микола Іванович

«відсутній»

18.

Ільїна Оксана Миколаївна

«відсутня»

19.

Срібний Сергій Васильович

«відсутній»

20.

Саса Олександр Сергійович

«відсутній»

21.

Хмель Іван Васильович

«відсутній»

22.

Нікончук Інна Володимирівна

«За»

       

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

З НИХ: «ЗА» 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

«ПРОТИ»: 0

«УТРИМАЛОСЬ»: 0

«НЕ ГОЛОСУВАЛО»: 0

 Голова лічильної комісії ________________  Сергій ГРИБ

 

Які будуть запитання?  

Хто бажає виступити? 

Пропоную прийняти його в цілому. Прошу голосувати.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1.

Пукшин Валерій Кімович

«За»

2.

Тітаєва Оксана Акифівна

«За»

3.

Халімон Віктор Євгенович

«За»

4.

Бабаєв Альберт Карленович

«відсутній»

5.

Іванюк Тетяна Валеріївна

«За»

6.

Воронюк Тетяна Вячеславівна

«відсутня»

7.

Міхалевич Юрій Іванович

«відсутній»

8.

Пєтух Василь Анатолійович

«За»

9.

Светловська Римма Валеріївна

«За»

10.

Алексанян Галуст Хачатурович

«За»

11.

Сличко Михайло Миколайович

«За»

12.

Ткаченко Лариса Сергіївна

«За»

13.

Гриб Сергій Юрійович

«За»

14.

Носенко Анатолій Володимирович

«За»

15.

Підкова Владислав Вацлавович

«За»

16.

Волович Оксана Вячеславівна

«відсутня»

17.

Довженко Микола Іванович

«відсутній»

18.

Ільїна Оксана Миколаївна

«відсутня»

19.

Срібний Сергій Васильович

«відсутній»

20.

Саса Олександр Сергійович

«відсутній»

21.

Хмель Іван Васильович

«відсутній»

22.

Нікончук Інна Володимирівна

«За»

       

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

З НИХ: «ЗА» 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

«ПРОТИ»: 0

«УТРИМАЛОСЬ»: 0

«НЕ ГОЛОСУВАЛО»: 0

 Голова лічильної комісії ________________  Сергій ГРИБ

 

        Рішення по даному питанню приймається одноголосно (Рішення №501 «Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 3 від 01.08.2018 року (ТОВ «Агро-Бізнес Плюс», директор Бабаєв Альберт Карленович)» додається).

Шановні депутати!

 

         Переходимо до розгляду четвертого питання «Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 4 від 01.08.2018 року (ТОВ «Агро-Стар», директор Лохматов Єгор Васильович)».

        Слово для інформації надається Анні БІЛОКУР – спеціалісту з юридичних питань Зеленопідської сільської ради (інформація додається).

 

        Інформацію закінчено.

З проектом рішення ви ознайомлені.

Пропоную прийняти його за основу. Прошу голосувати.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1.

Пукшин Валерій Кімович

«За»

2.

Тітаєва Оксана Акифівна

«За»

3.

Халімон Віктор Євгенович

«За»

4.

Бабаєв Альберт Карленович

«відсутній»

5.

Іванюк Тетяна Валеріївна

«За»

6.

Воронюк Тетяна Вячеславівна

«відсутня»

7.

Міхалевич Юрій Іванович

«відсутній»

8.

Пєтух Василь Анатолійович

«За»

9.

Светловська Римма Валеріївна

«За»

10.

Алексанян Галуст Хачатурович

«За»

11.

Сличко Михайло Миколайович

«За»

12.

Ткаченко Лариса Сергіївна

«За»

13.

Гриб Сергій Юрійович

«За»

14.

Носенко Анатолій Володимирович

«За»

15.

Підкова Владислав Вацлавович

«За»

16.

Волович Оксана Вячеславівна

«відсутня»

17.

Довженко Микола Іванович

«відсутній»

18.

Ільїна Оксана Миколаївна

«відсутня»

19.

Срібний Сергій Васильович

«відсутній»

20.

Саса Олександр Сергійович

«відсутній»

21.

Хмель Іван Васильович

«відсутній»

22.

Нікончук Інна Володимирівна

«За»

       

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

З НИХ: «ЗА» 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

«ПРОТИ»: 0

«УТРИМАЛОСЬ»: 0

«НЕ ГОЛОСУВАЛО»: 0

 Голова лічильної комісії ________________  Сергій ГРИБ

 

Які будуть запитання?  

Хто бажає виступити? 

Пропоную прийняти його в цілому. Прошу голосувати.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1.

Пукшин Валерій Кімович

«За»

2.

Тітаєва Оксана Акифівна

«За»

3.

Халімон Віктор Євгенович

«За»

4.

Бабаєв Альберт Карленович

«відсутній»

5.

Іванюк Тетяна Валеріївна

«За»

6.

Воронюк Тетяна Вячеславівна

«відсутня»

7.

Міхалевич Юрій Іванович

«відсутній»

8.

Пєтух Василь Анатолійович

«За»

9.

Светловська Римма Валеріївна

«За»

10.

Алексанян Галуст Хачатурович

«За»

11.

Сличко Михайло Миколайович

«За»

12.

Ткаченко Лариса Сергіївна

«За»

13.

Гриб Сергій Юрійович

«За»

14.

Носенко Анатолій Володимирович

«За»

15.

Підкова Владислав Вацлавович

«За»

16.

Волович Оксана Вячеславівна

«відсутня»

17.

Довженко Микола Іванович

«відсутній»

18.

Ільїна Оксана Миколаївна

«відсутня»

19.

Срібний Сергій Васильович

«відсутній»

20.

Саса Олександр Сергійович

«відсутній»

21.

Хмель Іван Васильович

«відсутній»

22.

Нікончук Інна Володимирівна

«За»

       

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

З НИХ: «ЗА» 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

«ПРОТИ»: 0

«УТРИМАЛОСЬ»: 0

«НЕ ГОЛОСУВАЛО»: 0

 Голова лічильної комісії ________________  Сергій ГРИБ

 

        Рішення по даному питанню приймається одноголосно (Рішення №502 «Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 4 від 01.08.2018 року (ТОВ «Агро-Стар», директор Лохматов Єгор Васильович)» додається).

Шановні депутати!

 

         Переходимо до розгляду п’ятого питання «Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 5 від 01.08.2018 року (ТОВ «Любимівка», директор Мінченко Дмитро Вікторович)».

        Слово для інформації надається Анні БІЛОКУР – спеціалісту з юридичних питань Зеленопідської сільської ради (інформація додається).

 

        Інформацію закінчено.

З проектом рішення ви ознайомлені.

Пропоную прийняти його за основу. Прошу голосувати.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1.

Пукшин Валерій Кімович

«За»

2.

Тітаєва Оксана Акифівна

«За»

3.

Халімон Віктор Євгенович

«За»

4.

Бабаєв Альберт Карленович

«відсутній»

5.

Іванюк Тетяна Валеріївна

«За»

6.

Воронюк Тетяна Вячеславівна

«відсутня»

7.

Міхалевич Юрій Іванович

«відсутній»

8.

Пєтух Василь Анатолійович

«За»

9.

Светловська Римма Валеріївна

«За»

10.

Алексанян Галуст Хачатурович

«За»

11.

Сличко Михайло Миколайович

«За»

12.

Ткаченко Лариса Сергіївна

«За»

13.

Гриб Сергій Юрійович

«За»

14.

Носенко Анатолій Володимирович

«За»

15.

Підкова Владислав Вацлавович

«За»

16.

Волович Оксана Вячеславівна

«відсутня»

17.

Довженко Микола Іванович

«відсутній»

18.

Ільїна Оксана Миколаївна

«відсутня»

19.

Срібний Сергій Васильович

«відсутній»

20.

Саса Олександр Сергійович

«відсутній»

21.

Хмель Іван Васильович

«відсутній»

22.

Нікончук Інна Володимирівна

«За»

       

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

З НИХ: «ЗА» 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

«ПРОТИ»: 0

«УТРИМАЛОСЬ»: 0

«НЕ ГОЛОСУВАЛО»: 0

 Голова лічильної комісії ________________  Сергій ГРИБ

 

Які будуть запитання?  

Хто бажає виступити? 

Пропоную прийняти його в цілому. Прошу голосувати.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1.

Пукшин Валерій Кімович

«За»

2.

Тітаєва Оксана Акифівна

«За»

3.

Халімон Віктор Євгенович

«За»

4.

Бабаєв Альберт Карленович

«відсутній»

5.

Іванюк Тетяна Валеріївна

«За»

6.

Воронюк Тетяна Вячеславівна

«відсутня»

7.

Міхалевич Юрій Іванович

«відсутній»

8.

Пєтух Василь Анатолійович

«За»

9.

Светловська Римма Валеріївна

«За»

10.

Алексанян Галуст Хачатурович

«За»

11.

Сличко Михайло Миколайович

«За»

12.

Ткаченко Лариса Сергіївна

«За»

13.

Гриб Сергій Юрійович

«За»

14.

Носенко Анатолій Володимирович

«За»

15.

Підкова Владислав Вацлавович

«За»

16.

Волович Оксана Вячеславівна

«відсутня»

17.

Довженко Микола Іванович

«відсутній»

18.

Ільїна Оксана Миколаївна

«відсутня»

19.

Срібний Сергій Васильович

«відсутній»

20.

Саса Олександр Сергійович

«відсутній»

21.

Хмель Іван Васильович

«відсутній»

22.

Нікончук Інна Володимирівна

«За»

       

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

З НИХ: «ЗА» 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

«ПРОТИ»: 0

«УТРИМАЛОСЬ»: 0

«НЕ ГОЛОСУВАЛО»: 0

 Голова лічильної комісії ________________  Сергій ГРИБ

 

        Рішення по даному питанню приймається одноголосно (Рішення №503 «Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 5 від 01.08.2018 року (ТОВ «Любимівка», директор Мінченко Дмитро Вікторович)» додається).

Шановні депутати!

 

         Переходимо до розгляду шостого питання «Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 6 від 01.08.2018 року (ФГ «Халімон» голова Халімон Віктор Євгенович)».

        Слово для інформації надається Анні БІЛОКУР – спеціалісту з юридичних питань Зеленопідської сільської ради (інформація додається).

 

        Інформацію закінчено.

З проектом рішення ви ознайомлені.

Пропоную прийняти його за основу. Прошу голосувати.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1.

Пукшин Валерій Кімович

«За»

2.

Тітаєва Оксана Акифівна

«За»

3.

Халімон Віктор Євгенович

«За»

4.

Бабаєв Альберт Карленович

«відсутній»

5.

Іванюк Тетяна Валеріївна

«За»

6.

Воронюк Тетяна Вячеславівна

«відсутня»

7.

Міхалевич Юрій Іванович

«відсутній»

8.

Пєтух Василь Анатолійович

«За»

9.

Светловська Римма Валеріївна

«За»

10.

Алексанян Галуст Хачатурович

«За»

11.

Сличко Михайло Миколайович

«За»

12.

Ткаченко Лариса Сергіївна

«За»

13.

Гриб Сергій Юрійович

«За»

14.

Носенко Анатолій Володимирович

«За»

15.

Підкова Владислав Вацлавович

«За»

16.

Волович Оксана Вячеславівна

«відсутня»

17.

Довженко Микола Іванович

«відсутній»

18.

Ільїна Оксана Миколаївна

«відсутня»

19.

Срібний Сергій Васильович

«відсутній»

20.

Саса Олександр Сергійович

«відсутній»

21.

Хмель Іван Васильович

«відсутній»

22.

Нікончук Інна Володимирівна

«За»

       

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

З НИХ: «ЗА» 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

«ПРОТИ»: 0

«УТРИМАЛОСЬ»: 0

«НЕ ГОЛОСУВАЛО»: 0

 Голова лічильної комісії ________________  Сергій ГРИБ

 

Які будуть запитання?  

Хто бажає виступити? 

Пропоную прийняти його в цілому. Прошу голосувати.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1.

Пукшин Валерій Кімович

«За»

2.

Тітаєва Оксана Акифівна

«За»

3.

Халімон Віктор Євгенович

«За»

4.

Бабаєв Альберт Карленович

«відсутній»

5.

Іванюк Тетяна Валеріївна

«За»

6.

Воронюк Тетяна Вячеславівна

«відсутня»

7.

Міхалевич Юрій Іванович

«відсутній»

8.

Пєтух Василь Анатолійович

«За»

9.

Светловська Римма Валеріївна

«За»

10.

Алексанян Галуст Хачатурович

«За»

11.

Сличко Михайло Миколайович

«За»

12.

Ткаченко Лариса Сергіївна

«За»

13.

Гриб Сергій Юрійович

«За»

14.

Носенко Анатолій Володимирович

«За»

15.

Підкова Владислав Вацлавович

«За»

16.

Волович Оксана Вячеславівна

«відсутня»

17.

Довженко Микола Іванович

«відсутній»

18.

Ільїна Оксана Миколаївна

«відсутня»

19.

Срібний Сергій Васильович

«відсутній»

20.

Саса Олександр Сергійович

«відсутній»

21.

Хмель Іван Васильович

«відсутній»

22.

Нікончук Інна Володимирівна

«За»

       

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

З НИХ: «ЗА» 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

«ПРОТИ»: 0

«УТРИМАЛОСЬ»: 0

«НЕ ГОЛОСУВАЛО»: 0

 Голова лічильної комісії ________________  Сергій ГРИБ

 

        Рішення по даному питанню приймається одноголосно (Рішення №504 «Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 6 від 01.08.2018 року (ФГ «Халімон» голова Халімон Віктор Євгенович)» додається).

Шановні депутати!

 

         Переходимо до розгляду сьомого питання «Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 7 від 01.08.2018 року (ПП «Диалог» директор Медвєдєв Микола Юрійович)».

        Слово для інформації надається Анні БІЛОКУР – спеціалісту з юридичних питань Зеленопідської сільської ради (інформація додається).

 

        Інформацію закінчено.

З проектом рішення ви ознайомлені.

Пропоную прийняти його за основу. Прошу голосувати.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1.

Пукшин Валерій Кімович

«За»

2.

Тітаєва Оксана Акифівна

«За»

3.

Халімон Віктор Євгенович

«За»

4.

Бабаєв Альберт Карленович

«відсутній»

5.

Іванюк Тетяна Валеріївна

«За»

6.

Воронюк Тетяна Вячеславівна

«відсутня»

7.

Міхалевич Юрій Іванович

«відсутній»

8.

Пєтух Василь Анатолійович

«За»

9.

Светловська Римма Валеріївна

«За»

10.

Алексанян Галуст Хачатурович

«За»

11.

Сличко Михайло Миколайович

«За»

12.

Ткаченко Лариса Сергіївна

«За»

13.

Гриб Сергій Юрійович

«За»

14.

Носенко Анатолій Володимирович

«За»

15.

Підкова Владислав Вацлавович

«За»

16.

Волович Оксана Вячеславівна

«відсутня»

17.

Довженко Микола Іванович

«відсутній»

18.

Ільїна Оксана Миколаївна

«відсутня»

19.

Срібний Сергій Васильович

«відсутній»

20.

Саса Олександр Сергійович

«відсутній»

21.

Хмель Іван Васильович

«відсутній»

22.

Нікончук Інна Володимирівна

«За»

       

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

З НИХ: «ЗА» 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

«ПРОТИ»: 0

«УТРИМАЛОСЬ»: 0

«НЕ ГОЛОСУВАЛО»: 0

 Голова лічильної комісії ________________  Сергій ГРИБ

 

Які будуть запитання?  

Хто бажає виступити? 

Пропоную прийняти його в цілому. Прошу голосувати.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1.

Пукшин Валерій Кімович

«За»

2.

Тітаєва Оксана Акифівна

«За»

3.

Халімон Віктор Євгенович

«За»

4.

Бабаєв Альберт Карленович

«відсутній»

5.

Іванюк Тетяна Валеріївна

«За»

6.

Воронюк Тетяна Вячеславівна

«відсутня»

7.

Міхалевич Юрій Іванович

«відсутній»

8.

Пєтух Василь Анатолійович

«За»

9.

Светловська Римма Валеріївна

«За»

10.

Алексанян Галуст Хачатурович

«За»

11.

Сличко Михайло Миколайович

«За»

12.

Ткаченко Лариса Сергіївна

«За»

13.

Гриб Сергій Юрійович

«За»

14.

Носенко Анатолій Володимирович

«За»

15.

Підкова Владислав Вацлавович

«За»

16.

Волович Оксана Вячеславівна

«відсутня»

17.

Довженко Микола Іванович

«відсутній»

18.

Ільїна Оксана Миколаївна

«відсутня»

19.

Срібний Сергій Васильович

«відсутній»

20.

Саса Олександр Сергійович

«відсутній»

21.

Хмель Іван Васильович

«відсутній»

22.

Нікончук Інна Володимирівна

«За»

       

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

З НИХ: «ЗА» 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

«ПРОТИ»: 0

«УТРИМАЛОСЬ»: 0

«НЕ ГОЛОСУВАЛО»: 0

 Голова лічильної комісії ________________  Сергій ГРИБ

 

        Рішення по даному питанню приймається одноголосно (Рішення №505 «Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 7 від 01.08.2018 року (ПП «Диалог» директор Медвєдєв Микола Юрійович)» додається).

Шановні депутати!

 

         Переходимо до розгляду восьмого  питання «Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району № 8 від 01.08.2018 року (ПП «Диалог» директор Медвєдєв Микола Юрійович)».

        Слово для інформації надається Анні БІЛОКУР – спеціалісту з юридичних питань Зеленопідської сільської ради (інформація додається).

 

        Інформацію закінчено.

З проектом рішення ви ознайомлені.

Пропоную прийняти його за основу. Прошу голосувати.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1.

Пукшин Валерій Кімович

«За»

2.

Тітаєва Оксана Акифівна

«За»

3.

Халімон Віктор Євгенович

«За»

4.

Бабаєв Альберт Карленович

«відсутній»

5.

Іванюк Тетяна Валеріївна

«За»

6.

Воронюк Тетяна Вячеславівна

«відсутня»

7.

Міхалевич Юрій Іванович

«відсутній»

8.

Пєтух Василь Анатолійович

«За»

9.

Светловська Римма Валеріївна

«За»

10.

Алексанян Галуст Хачатурович

«За»

11.

Сличко Михайло Миколайович

«За»

12.

Ткаченко Лариса Сергіївна

«За»

13.

Гриб Сергій Юрійович

«За»

14.

Носенко Анатолій Володимирович

«За»

15.

Підкова Владислав Вацлавович

«За»

16.

Волович Оксана Вячеславівна

«відсутня»

17.

Довженко Микола Іванович

«відсутній»

18.

Ільїна Оксана Миколаївна

«відсутня»

19.

Срібний Сергій Васильович

«відсутній»

20.

Саса Олександр Сергійович

«відсутній»

21.

Хмель Іван Васильович

«відсутній»

22.

Нікончук Інна Володимирівна

«За»

       

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

З НИХ: «ЗА» 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

«ПРОТИ»: 0

«УТРИМАЛОСЬ»: 0

«НЕ ГОЛОСУВАЛО»: 0

 Голова лічильної комісії ________________  Сергій ГРИБ

 

Які будуть запитання?  

Хто бажає виступити? 

Пропоную прийняти його в цілому. Прошу голосувати.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1.

Пукшин Валерій Кімович

«За»

2.

Тітаєва Оксана Акифівна

«За»

3.

Халімон Віктор Євгенович

«За»

4.

Бабаєв Альберт Карленович

«відсутній»

5.

Іванюк Тетяна Валеріївна

«За»

6.

Воронюк Тетяна Вячеславівна

«відсутня»

7.

Міхалевич Юрій Іванович

«відсутній»

8.

Пєтух Василь Анатолійович

«За»

9.

Светловська Римма Валеріївна

«За»

10.

Алексанян Галуст Хачатурович

«За»

11.

Сличко Михайло Миколайович

«За»

12.

Ткаченко Лариса Сергіївна

«За»

13.

Гриб Сергій Юрійович

«За»

14.

Носенко Анатолій Володимирович

«За»

15.

Підкова Владислав Вацлавович

«За»

16.

Волович Оксана Вячеславівна

«відсутня»

17.

Довженко Микола Іванович

«відсутній»

18.

Ільїна Оксана Миколаївна

«відсутня»

19.

Срібний Сергій Васильович

«відсутній»

20.

Саса Олександр Сергійович

«відсутній»

21.

Хмель Іван Васильович

«відсутній»

22.

Нікончук Інна Володимирівна

«За»

       

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

З НИХ: «ЗА» 13 та Зеленопідський сільський голова Пелешок О.С.

«ПРОТИ»: 0

«УТРИМАЛОСЬ»: 0

«НЕ ГОЛОСУВАЛО»: 0

 Голова лічильної комісії ________________  Сергій ГРИБ

 

        Рішення по даному питанню приймається одноголосно (Рішення №506 «Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району № 8 від 01.08.2018 року (ПП «Диалог» директор Медвєдєв Микола Юрійович)» додається).

Шановні депутати!

 

         Переходимо до розгляду дев’ятого  питання «Про продовження строку дії та внесення змін до договору оренди частини майнового комплексу внутрішньогосподарської меліоративної мережі, що перебуває у спільній власності  територіальних громад Каховського району № 9 від 01.08.2018 року (ПП «СК Зорецвіт», директор Король Вадим Валерійович)».

        Слово для інформації надається Анні БІЛОКУР – спеціалісту з юридичних питань Зеленопідської сільської ради (інформація додається).

 

        Інформацію закінчено.

З проектом рішення ви ознайомлені.

Пропоную прийняти його за основу. Прошу голосувати.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1.

Пукшин Валерій Кімович

«За»

2.

Тітаєва Оксана Акифівна

«За»

3.

Халімон Віктор Євгенович

«За»

4.

Бабаєв Альберт Карленович

«відсутній»

5.

Іванюк Тетяна Валеріївна

«За»

6.

Воронюк Тетяна Вячеславівна

«відсутня»

7.

Міхалевич Юрій Іванович

«відсутній»

8.

Пєтух Василь Анатолійович

«За»

9.

Светловська Римма Валеріївна

«За»

10.

Алексанян Галуст Хачатурович

«За»

11.

Сличко Михайло Миколайович

«За»

12.

Ткаченко Лариса Сергіївна

«За»

13.

Гриб Сергій Юрійович

«За»

14.

Носенко Анатолій Володимирович

«За»

15.

Підкова Владислав Вацлавович

«За»

16.

Волович Оксана Вячеславівна

«відсутня»

17.

Довженко Микола Іванович

«відсутній»

18.

Ільїна Оксана Миколаївна

«відсутня»

19.

Срібний Сергій Васильович

«відсутній»

20.