ЦЕНТР БЕЗПЕКИ

Центр безпеки (ЦБ) громади обладнаний спеціальним пожежним автомобілем з цистерною, засобами пожежогасіння та засобами аварійно-рятувального призначення. Особовий склад ЦБ залучається не тільки для гасіння пожеж, але й для виконання робіт рятувального чи попереджувального характеру, зокрема допомоги при дорожньо-транспортних пригодах, очищення доріг від снігових заметів, ліквідації руйнувань тощо

З метою  ефективної комунікації та  швидкого реагування створено єдиний диспетчерський центр, який діє на основі оснащення наявних транспортних засобів GPS навігацією, впроваджено сучасне програмне забезпечення для оптимізації  використання транспортних засобів, спорядження та кадрів.

Передбачена й тісна співпраця зі службою з надзвичайних ситуацій. Поліцейську станцію обладнано сучасною комп’ютерної технікою та устаткуванням, на яке надходить зведена інформація з сільської мережі відео-спостереження «Безпечне місто». Відеокамери розташовані у найбільш людних місцях.

Служба екстреної медичної допомоги організована шляхом придбання відповідного транспортного засобу та підготовки персоналу. Для усіх підрозділів (модулів) Центру безпеки створено умови для взаємодії та взаємозаміни.

Необхідність забезпечення умов захисту життя, здоров’я та майна громадян, а  також майна установ комунальної власності, організацій всіх форм власності, призвели до створення Центру безпеки, що забезпечує надання якісних послуг також сусіднім громадам, які не мають відповідних ресурсів для утримання Центру безпеки.